دومین شب شعر اعضای کانون مهندسین بهشهر

ارائه خدمات رفاهی
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
باشگاه بدنسازی سپهر
۲۷ شهریور ۱۳۹۵

دومین شب شعر اعضای کانون مهندسین بهشهر

دومین شب شعر اعضای کانون مهندسین بهشهر با نام خلوت انس برگزار شد
حمید رضا معیری_شب شعر خلوت انس به همت کانون مهندسین و با حضور علاقمندان شعر و ادب و فرهنگ در تاریخ ۹۵/۵/۱۸ در محل سالن کنفرانس ساختمان کانون برگزار شد.
آغاز برنامه، با قرائت غزل زیبایی از حافظ با صدای استاد شجریان بهمراه تفسیر و بررسی آن همراه شد و سپس دو نفر عزیزان به قرائت اشعاری از حافظ پرداختند.
در ادامه این مراسم به یادبود بزرگداشت زنده یاد احمد شاملو اشعاری با صدای ایشان پخش شد و در ادامه مهندس عربعلی داستان یاهو را قرائت نمودند .
در خاتمه این مراسم با شعر کوتاهی از مهندس رستمکلایی به پایان رسید.
در انتهای این مراسم همه حضار از هیات مدیره کانون که بانی این مراسم معنوی بودند مرابت قدردانی و سپاس خود را ابراز نمودند.
در همین رابطه دکتر شکوهی در گفت و گویی کوتاه با خبرنامه گفت : یکی از اهدف برگزاری این شب شعر علاقه زیاد دوستان و همکاران مان برای برگزاری این مراسم و همچنین انس بیشتر مهندسین با ادبیات غنی ایران اسلامی بوده .بعد از تحقیق و پیگیری های بعمل امده و رایزنی های فراوان سرانجام موفق به برگزاری این مراسم شدیم.
نایب رئیس کانون در ادامه افزود: هدف از ایجاد این محفل تقویت و آشنایی اعضای برجسته و مستعد در میان دوستان است تا از این طریق بتوانیم سهم کوچکی در معرفی مهندسین به جامعه شعر و ادب و فرهنگ داشته باشیم.
دکتر شکوهی در پایان گفت : خوشبختانه با حضور افرادی همچون مهندس اسلامیان بهشتی رستمکلایی و دیگر عزیزان بتوانیم در راهی که گام نهادیم در سطح شهرستان پیشگام در گسترش فرهنگ و شعر و ادب باشیم و نوید این را میدهیم که در نظر داریم با فراخوان درسطح شهرستان شب شعری را در یک مکان بزرگ تر با حضور استاتید و علاقمندان شهرستان و استان برگزار نمائیم .

img_3149 img_3153

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *